Student w centrum – jak projektować zajęcia?

Paula Hmiedat, Karolina Grodecka
Centrum e-Learningu AGH

Data ostatniej modyfikacji: 27 stycznia 2023

• Z nagrania dowiesz się:
    • czym jest kształcenie zorientowane na studenta (ang. student-centered design),
    • jakie są założenia, korzyści, warunki brzegowe oraz wyzwania wynikające z tego sposobu projektowania,
    • jak szybko włączyć to podejście do własnej praktyki i dzięki temu zwiększyć zaangażowanie studentów w zajęcia.

Jak Państwo wiedzą koncepcja „kształcenia skoncentrowanego na studencie” zakłada m.in. powtórki materiału, dlatego też zapraszamy serdecznie do powebinarowego quizu. Mogą Państwo sprawdzić nową wiedzę poprzez odpowiedź na sześć pytań do zagadnień poruszanych na webinarze. Quiz jest anonimowy, nie jest na ocenę i ma nieograniczony czas wykonania.