Techniki programowania aplikacji internetowych w praktyce

Autor: Dawid Czerner, Paweł Englert
Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH

Opiekun naukowy: dr hab. inż. Łukasz Rauch, Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH

Autorzy strony internetowej opisali najpopularniejsze techniki umożliwiające tworzenie stron internetowych; uwagę skupili przede wszystkim na języku programowania aplikacji internetowych – PHP.
Dodatkowo napisali aplikację w JavaScript, która pomoże w nauce programowania zorientowanego obiektowo. W aplikacji tej można w prosty sposób zbudować podstawowy diagram UML, a następnie na jego podstawie wygenerować przykładowy kod PHP.